כשאתם עומדים בפני קבלת החלטה - האם קשה לכם לבחור? האפשרויות מבלבלות? רוצים ללכת על בטוח? לא בטוחים מה אתם רוצים, או שרוצים את הכל?
אני מציעה לכם לאמץ נקודת מבט אחרת - רוחנית, על האופן שבה תעשו בחירות בחייכם באופן נינוח ושלם:
בבואכם לעשות בחירה, אתם בעצם בוחרים בעצמכם, ולא באותו מושא הבחירה.
למה אני מתכוונת?
לפני הכל - תרגישו בנוח עם עצם קבלת החלטה. כלומר קודם תחליטו שאתם אכן רוצים להחליט! יכול להיות שתגלו שאתם בוחרים לא להחליט עכשיו, וזה ממש בסדר. אבל לפחות תכירו בזה.
תבינו מה משמעות המילה 'בחירה': בחירה זו הצהרה של מי שאני בוחר/ת להיות ברגע זה.
מדיטציה. צילום: pexelsמדיטציה. צילום: pexels
מדיטציה. צילום: pexels
(מדיטציה. צילום: pexels)
הגענו לחווית החיים הזו כדי ללמוד את עצמנו, את הנשמה שלנו בגוף, והלמידה הזו מתממשת דרך הבחירות שאנו עושים. לכל בחירה שלנו יש משמעות כיוון שזו הצהרה לעצמכם וליקום: זה מי שאני בוחר להיות ברגע זה.
כשאתם מגיעים לצומת שבה אתם רוצים לעשות בחירה תשאלו את עצמכם: מה אני רוצה לממש בעצמי דרך הבחירה? מה אני רוצה להביא לידי ביטוי מתוכי דרך הבחירה הזו? באופן הזה, אתם בוחרים בפן באישיות שלכם שאתם רוצים לחוות, או כישרון שאתם רוצים להוציא לפועל, או את אחד מהערכים שלכם בחיים שאותו אתם תבטאו ברגע שהבחירה הזו תעשה.
למעשה, הבחירה היא רק הכלי לבטא, לברוא הלכה למעשה את מה שקיים בתוככם ואתם רוצים לאפשר לו ביטוי במציאות.
למשל, האם אני בוחר לנסוע לחתונה של חבר שרחוקה ממקום מגורי או לא? ובמילים אחרות: האם אני מצהיר על ערך החברות במקום הראשון כרגע על פני הנוחות האישית שלי? האם זה מי שאני בוחר להיות ברגע זה?
האם אני בוחר להפוך לצמחוני? ובמילים אחרות: האם אני בוחר למנוע מעצמי אכילה של דברים מסויימים כי אני בוחר כרגע לבחור בערך שלי שלא לפגוע בייצור חי ומודעות אקולוגית על פני ההנאה האישית שלי?
האם אני בוחר לקנות דירה או לשכור? ובמילים אחרות: האם אני חש בנוח יותר לחיות את חיי בבית משלי כי זה מביא לי שקט, יציבות וביטחון חרף כל ההתחייבות הכספית הכרוכה בכך, או אני מעדיף בשלב זה בחיי לא להיות מחוייב למשכנתא או קביעות כי זה מלחיץ אותי וגורם לי להרגיש "חנוק"?
עוד טרם לידתכם בחרתם צמתים בחיים אשר יפגישו אתכם עם האפשרות לקחת החלטה, לעשות בחירה. והבחירה הזו מצהירה לעצמכם וליקום - מי אני בוחר להיות עכשיו. כל פעם מחדש. בדרך הזו, הבחירות שלכם מעצימות אתכם, כיוון שהן נותנות לכם הזדמנות להחליט מי אתם רוצים להיות.
בדרך זו, יקל עליכם לבחור כיוון שאתם בוחרים מתוך לקיחת אחריות על מה שהבחירה שלכם תביא איתה:
הלוא עשיתם בחירה מודעת מה תבראו ברגע הבחירה - את עצמכם.
יפעת סנטו היא מתקשרת ומנטור רוחני.
מוזמנים להגיב, לשלוח שאלות ולהתייעץ 054-3339791- , באתר הבית להתפתחות אישית ורוחנית או במייל