אם חשבתם שחברת ההובלות לא עושה דבר מלבד להעמיס את תכולת הבית שלכם על משאית לכתובת חדשה, תתפלאו לגלות שלחברות הובלות יש מגוון גדול של שירותים שהן יכולות להציע, החל בפינוי המרתף ועד אחסון תכולה בשל מעבר לחו"ל. אתר GetMoving זמין עבורכם ומסייע לכם למצוא חברת הובלה אמינה ומקצועית בבת ים בקלות וביעילות ועבור כל מטרה! לפתיחת מכרז הובלות בבת ים לחצו פה

חברת הובלה – לא רק עבור מעבר דירה

מעבר דירה זהו תהליך מורכב, יותר משאתם ודאי יכולים לדמיין. גם אם עברתם זאת בעבר כל מעבר דירה מפתיע מחדש ברמת המורכבות שהוא דורש, ולכן אנשים רבים בוחרים שלא לעבור זאת לבד אלא להיעזר בשירותי הובלה. ענף ההובלות מאוד תחרותי וכתוצאה מכך חברות הובלה רק מרחיבות את שירותיהן ומציעות אינספור פתרונות: הן מציעות שירותי הובלות קטנות לרהיטים בודדים, עוזרות בפינוי מחסנים או מקלטים, מאחסנות ציוד ורהיטים בזמן רילוקיישן או שיפוץ, מובילות מוצרים לביתך מחנות הרהיטים, עוזרות באריזה, פירוק והרכבה של רהיטים והיריעה עוד רחבה.

1 צפייה בגלריה
GetMoving
GetMoving
GetMoving
(יח"צ)

כיצד אנו יכולים לעזור לכם?

אם תרצו להזמין את שירותיה של חברת ההובלה עבור כל מטרה ומכל סיבה, עליכם לעשות שיעורי בית ולאתר את חברת ההובלה שמספקת בדיוק את השירותים להם אתם זקוקים, בתאריך המיועד ובטווח המחירים שמתאים לכם. בנוסף, סביר להניח שתעדיפו להיות בטוחים שהחברה שבחרתם תהיה מקצועית ואמינה ושהצעת המחיר שלה תישאר תקפה ללא שינויים בלתי צפויים. לשם כך קיים אתר GetMoving. בבסיסו פועלת מערכת חכמה לפתיחת מכרזים בזמן אמת. לאחר שפתחתם מכרז לשירותי הובלות בבת ים תקבלו הצעות מחיר מחברות ההובלה רלוונטיות ותוכלו לבחון אותן ולהגיע לבחירה הנכונה.

רגע לפני שמשתמשים בשירותי האתר, מה חשוב לדעת?

אתר GetMoving הוקם כדי לתווך בין חברות הובלה לבין אלו שזקוקים לשירותיהן, אך השירות ניתן בחינם, ללא עמלת תיווך. כל החברות שנמצאות במאגרי החברה (כ-200) נבחרו בקפידה והן חתומות על הסכמי עבודה מחייבים ומחמירים. המשמעות היא שהן אינן יכולות להעלות מחירים ביום המעבר אלא מחויבות לשמור על ההצעה הראשונית שסיפקו. המכרז מתקיים בזמן אמת ומתנהל בשקיפות מרבית. ליד כל הצעת מחיר ישנה חוות דעת וביקורות של לקוחות קודמים, כך תוכלו להיות בטוחים שהבחירה שלכם כמה שיותר מושכלת.

גם באתר GetMoving מחכים לכם פתרונות רבים

ממש כשם שחברות ההובלה מרחיבות את שירותיהן ומספקות אינספור פתרונות, כך גם אתר GetMoving. אנו שואפים להפוך את יום המעבר שלכם לכמה שיותר פשוט, חסכוני וקל ללא עוגמת נפש הנובעת מהתקשרות עם אנשי מקצוע לא אמינים. באתר תוכלו למצוא גם מדבירים, שירותי ניקיון, חומרי אריזה, קרטונים, טכנאים ובעלי מקצוע אחרים וכך לעבור בראש שקט ולדעת שכל הנושאים מטופלים על ידי האנשים הנכונים.
בעזרת השירותים של GetMoving תיהנו ממחירים משתלמים, ותמצאו חברות הובלה ואת כל בעלי המקצוע שיהפכו את המעבר שלכם לכמה שיותר קל ופשוט!