לאחר שלדבריה נאלצה להתמודד בשנתיים האחרונות עם בן זוג קנאי, שהתעקש לנהל את חייה באופן מוחלט, ולאחר תקופה ארוכה במהלכה איים לטענתה על חייה, החליטה צעירה בשנות ה־20 לחייה לנצח את הפחד וביקשה מבית המשפט צו הרחקה.
במשך דקות ארוכות העידה המתלוננת, תושבת בת ים, על הסיוט שחוותה לדבריה בשנתיים האחרונות לצדו של בן זוגה לשעבר. לטענתה, הגבר, שצעיר ממנה במספר שנים, עבר לגור יחד עימה ומאז הוא החל לנהל את חייה כפי שהוא רצה. לדבריה, בהתחלה הוא בחן את החברות שלה ולאחר מכן דרש ממנה להפסיק להיפגש עימן.
בשלב הבא הוא ביקש ממנה להתנתק מהמשפחה שלה ודרש ממנה להמעיט בקשר עם ההורים שלה עד שהיא כמעט ולא ביקרה אותם. כמו כן, גם לעבודה הוא לא הסכים שתלך, וכשהבין שאם היא לא תעבוד אז הם יתקשו להתפרנס, אז הוא איפשר לה לעבוד רק בתחום הניקיון ועל פי שעות ומשמרות שהוא קבע.
לטענתה, בכל פעם שהיא הכעיסה אותו, הוא היה מטיל עליה סנקציות כגון החסרת שעות שינה. גם בתחום התרבות דרש הגבר לנהל אותה ובמשך כל התקופה המדוברת הוא בחר עבורה את הסרטים שראתה והספרים שקראה. חומר הקריאה המועדף עליו היה קומיקס יפני.
לדבריה, הסוף למערכת היחסים המשפילה והכואבת הגיעה לסיומה כאשר היא איחרה לשוב הביתה מאחד האירועים במקום עבודתה, ולאחר שלא נענתה לדרישותיו לחזור, הוא התפרץ לאירוע והוציא אותה משם בכוח.
לדבריה, אחת המכרות שלה הבחינה בהתקף החרדה שהיא עברה באותם רגעים והבחינה שמשהו לא כשורה. בעקבות התערבות החברה, החליטה הצעירה לעשות מעשה והגישה לבית המשפט בקשה להרחקת בן הזוג, ודרישה שלא יצור איתה קשר יותר.
הצעיר זומן לבית המשפט, ואמר בתגובה כי גם הוא אינו מעוניין יותר בקשר, ומבחינתו הוא פותח דף חדש.