פציעה בחוף הים | צילום: פרטיפציעה בחוף הים | צילום: פרטי
פציעה בחוף הים | צילום: פרטי
התאונה התרחשה אמש (ראשון) בחוף הסלע. ילדה כבת 10 שצעדה על דק העץ נפלה מטה, הישר על הסלעים. הילדה נפצעה ופונתה לבית החולים ע"י מד"א.
מבקרים קבועים ובעלי עסקים בחוף מדווחים שאין זו פעם ראשונה שהם מתריעים על המפגע. לדבריהם, הנקודה ממנה נפלה הילדה היא איזור שבו "הים הגיע עד למעלה ולקח את החולות", בשל כך נפער במקום בור בגובה של מטר וחצי מהשביל שממנו נפלה הילדה.
"הילדה פשוט הלכה על הטיילת והחליקה מטה, מכיוון שכאמור אין במקום חולות אז יש סלעים ואבנים והיא נפלה על אחד מהם ונפצעה", מספר עד ראייה למקרה. "זו כבר סכנת נפשות, רק לפני כמה ימים איש מבוגר נפצע מאחד הסלעים ושבר את הרגל, זה פשוט לא הגיוני שדברים כאלה ממשיכים לקרות בעיר שלי, האמת שאני חושש מעוד אסונות", הוא מוסיף.
כזכור רק לפני כחודש וחצי נהרג טימופיי אשרוטה בן ה-9 שהחליק ונחבל בראשו מסלע בצוק לא מגודר בחוף ה'סי פאלאס', והוריו אף תובעים את העירייה.
כעת לאחר שנפלה הילדה במקום כה הומה אדם, ובמיוחד בימי עונת הרחצה, מבקשים התושבים מהעירייה: "לקחת אחריות, להוסיף חולות איפה שצריך ולטפל במפגעים בדחיפות, זה שיא עונת הרחצה ופשוט מסוכן פה".
ממד"א נמסר לגבי האירוע: "ילדה כבת 10 אשר נפלה ונחבלה בשעה 19:22 בחוף הסלע בבת ים, פונתה במצב קל להמשך בדיקה בבית חולים וולפסון".
מעיריית בת ים נמסר בתגובה:
"במהלך בילוי בחוף הים אמש החליקה ונחבלה ילדה כבת 10 תושבת חולון, אשר פונתה לבית החולים ולאחר טיפול ובדיקות שוחררה הבוקר לביתה.
לאחר האסון הנוראי בחוף הים בו מצא את מותו הילד טימופיי אשורטייה ז"ל הורה ראש העיר לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות חיצוני אשר יבדוק וימפה את כל הכשלים הקיימים בחוף הים אשר נעשו במשך 15 השנים האחרונות ויפעל מיידית לתיקונם.
ההליך נמצא כעת בעיצומו ובשנה הקרובה תפעל העירייה לתקן את כלל הליקויים הבטיחותיים בהתאם לסטנדרט הגבוה ביותר כפי שהורה ראש העיר. אנו קוראים לציבור לשמור על כללי הזהירות על מנת להבטיח את ביטחונם״.
פרסום ראשוני: 13:50 , 29.07.19