רופא שיניים מחולון תובע את תושב בת ים לאחר שלטענתו ביצע בו טיפול שיניים יקר ומורכב במיוחד - אך האיש החליט שלא לשלם לו. לדבריו, לקראת סוף הטיפול הכריז המטופל כי הוא "אינו מרוצה" ולכן אין בכוונתו להמשיך את הטיפול - ומאז הוא אינו מוכן לשלם.
צילום המחשה: shutterstockצילום המחשה: shutterstock
צילום המחשה: shutterstock
על פי כתב התביעה של רופא השיניים, במהלך השנה האחרונה ביצע שורה של טיפולי שיניים בלקוח, גבר בשנות השבעים לחייו, שהיו כרוכים בתהליכים רפואיים מורכבים. לטענתו, הטיפול כלל בין היתר הרכבת שיניים תותבות, גשרי חרסינה ועוד תהליכים שעלותם הכספית גבוהה.
לפני כארבעה חודשים, כששרשרת הטיפולים כבר היתה לאחר החלק המסובך ולקראת סיומה - הודיע המטופל כי הוא מבקש להפסיק להגיע אליו.
כאשר ביקש הרופא לדעת מדוע, השיב לו המטופל כי הוא אינו מרוצה מטיפולי השיניים שקיבל ולכן אין בכוונתו להגיע יותר. לטענת רופא השיניים, לא נפל פגם בטיפול שהעניק ועל אף שמדובר בהשתלות שיניים סבוכות, הכל עבר באופן חלק וללא תקלות.
בשלב זה החליט הרופא לכבד את בקשתו של הלקוח וביקש ממנו לשלם על הטיפולים שניתנו לו - אך זה סירב לעשות זאת.
מאז, כך טוען הרופא, הוא מנסה לקבל את כספו בחזרה אך הלקוח מתחמק ולא משיב לבקשתו. עוד טוען רופא השיניים כי מדובר בטיפול יקר שעלותו מסתכמת בכמאתיים אלף שקלים.
בעקבות התחמקות הלקוח, החליט הרופא להגיש תביעה על סך של 200 אלף שקלים לבית משפט השלום בתל אביב. כתב ההגנה של המטופל טרם הוגש.
פרסום ראשוני: 08:00 , 21.11.19