הקלנועית הושבה לבעליה | צילום: עיריית בת יםהקלנועית הושבה לבעליה | צילום: עיריית בת ים
הקלנועית הושבה לבעליה | צילום: עיריית בת ים
תושב חולון, כבן 84, רכש לאחרונה קולנועית יוקרתית וחדשה, ששימשה אותו לסיבובים קצרים בעיר. הוא לא הספיק ליהנות ממנה, בטרם גילה לתדהמתו שנגנבה. הוא דיווח למשטרה, אך היה בטוח שלעולם לא יראה אותה שוב, אך הפיקוח העירוני של בת ים הפתיע.
"קיבלנו קריאה ממבנה ברחוב כצנלסון בבת ים שמוכר לנו, כיוון שאדם חסר בית ניסה להשתלט עליו, ותושבים הבחינו בו מסתובב עם קולנועית חשודה", מספר מנהל אגף השיטור העירוני בבת ים, ניסים וענונו, ומפרט: "כשהגענו למקום האיש הכחיש כל קשר לקולנועית, אבל היא היתה מחוברת לעגלה שנשאה ברזל ואשפה שתאמו את חפציו. בשלב זה החלטנו לפנות את הקולנועית לאגף, כיוון שהיה ברור שהיא חדשה ויקרה".
בכך לא תמה הפרשה. הפקח, גיא שושן, העביר את כלי הרכב ומיד החל לנסות לברר מיהו בעליו. לאחר שאיתר תלונה במשטרה על גניבת קולנועית בחולון, ואישר את פרטי הבעלים מול החברה, שושן יצר קשר עם הקשיש, שהתקשה להאמין שהקולנועית שלו נמצאה.
"הוא כבר הספיק לרכוש כלי חדש כיוון שלא האמין שיראה את שוב את הקלנועית שלו", מספר שושן. "הוא ממש התרגש וריגש אותנו. אין ספק שלעירנות התושבים היה חלק חשוב במקרה ושמחנו מאוד לסייע לאדון שהגיע מלווה במטפלת. סוכן מטעם החברה עזר לנו להעביר את הקולנועית לחולון, והאיש הודה לכולם מקרב לב".
פרסום ראשוני: 14:26 , 25.11.19