איך נראית דירה בבניין הבוטיק בן ה-26 קומות שנבנה בשכונה החדשה בבת ים? קבוצת 'מבנים', האחראית על הקמת פרויקט Home & sea בשכונת פארק הים במערב בת ים הודיעה השבוע כי הדירה לדוגמא במגדל מוצעת למכירה לאלתר. זו ההזדמנות שלכם להציץ בה.
דירת הבוטיק. לא רק נוף ליםדירת הבוטיק. לא רק נוף לים
דירת הבוטיק. לא רק נוף לים
(צילום: יח"צ חברת 'מבנים')
מדובר בדירת חמישה חדרים הממוקמת בקומה החמישית של המגדל שנבנה במרחק של דקות הליכה מרצועת החוף העירונית והיא עוצבה על ידי המעצבת ענת בר.
מי שירכוש את הדירה במחיר המוצע של 3,680,000 מיליון שקל ייהנה לא רק מנוף לים אלא יקבל באותו מחיר דירה מרוהטת כמעט לגמרי, כשלדברי אנשי 'מבנים' הושקעו קרוב ל – 400 אלף שקלים באביזרים שהוכנסו לדירה.
"הכוונה היתה לייצר דירת סטנדרט ולהלביש עליה ריהוט וסטיילינג, ללא תוספת במחיר", אומר מנכ"ל 'מבנים', יובל עטיה. "אריחי הרצפה, הכלים הסניטריים, מערכת המיזוג והחיפויים הם מסטנדרדט הקבלן, כך שכל אחד יוכל להלביש את הדירה תוך שינויים מינמליים ולהגיע לתוצאה המותאמת לו".
ייחודו של פרויקט Home & sea אותו תכנן האדריכל גיל שנהב ממשרד האדריכלים כנען שנב הוא בכך שכל דירות המגורים שייבנו בו פונות לכיוון מערב ויש בהם נוף לים כמובן.
מתחם המגורים הוא חלק מפרויקט נדל"ני רחב היקף שמקדמת העירייה בעשור האחרון והשכונה כולה צפויה לכלול למעלה מ – 4,000 יחידות דיור, מרכז אקדמי ופארק עירוני גדול. תוכנית הבנייה של השכונה כוללת גם מרכז ספורט ופנאי, גני ילדים, מרכזי קניות ומערכת שבילי אופניים.
דירת הבוטיק. לא רק נוף ליםדירת הבוטיק. לא רק נוף לים
דירת הבוטיק. עיצוב יוצא דופן
(צילום: יח"צ חברת 'מבנים')
מי שלא יצליחו לרכוש את הדירה לדוגמא יוכלו לנסות ולקנות את אחת מיחידות הדיור האחרות בפרויקט כשדירת שלושה חדרים בשטח של 65 מ"ר ועוד מרפסת בשטח של 10 מ"ר מוצעת למכירה במחיר התחלתי של כשני מיליון שקל.
דירת ארבעה חדרים המשתרעת על פני שטח של 104 מ"ר בתוספת מרפסת בשטח של 12 מ"ר משווקת למכירה במחיר של קרוב לשלושה מיליון שקלים. בנוסף מוצעות מספר יחידות יוקרה בגודל חמישה חדרים בשטח של 130 מ"ר ומרפסת בגודל 18 מ"ר המוצעת למכירה תמורת 3.4 מיליון שקל.
איכלוס הפרויקט צפוי להתחיל בעוד כשנה, במהלך חודש פברואר 2021.