קבוצת שפונדר פדלון חתמה על עסקה בשכונת פארק הים בבת ים, להקמת פרויקט מגורים בן 23 קומות ו- 83 יחידות דיור, על המגרש ששטחו 7 דונם במתחם 410 בשכונה. מדובר בעסקת קומבינציה, במסגרתה יקבלו בעלי השטח, ותיקי העיר, דירות במתחם.
1 צפייה בגלריה
(שכונת 'פארק הים' | צילום: קובי קואנקס)
קראו גם:
העסקה כוללת גם שירותי בניה שתעניק הקבוצה. כמו כן במסגרת העסקה, רכשה שפונדר פדלון מחלק מבעלי הקרקע יחידות דיור בהיקף כ- 11 מיליון שקל. הפרויקט יכלול דירות בנות 3 , 4 ו-5 חדרים.
במסגרת העסקה רכשה שפונדר פדלון זכויות להקמת 6 יחידות נוספות בפרויקט שהקבוצה משווקת כיום בשכונת פארק הים. מדובר ביחידות דיור הנמצאות בבניין מקשר לפרויקט "BRIZZO", שהיא משווקת בימים אלה. בסך הכל בפרויקט יהיו כ 159 דירות בשני מגדלים בני 20 ו- 23 קומות, בתכנון משרד האדריכלים כנען שנהב.
עד כה נמכרו בפרויקט דירות בשווי של כ- 65 מיליון שקל ועלות ההשקעה בפרויקט כולו היא היא כ 190 מיליון שקל.
מקבוצת שפונדר פדלון נמסר כי בימים אלה היא משלימה את המטלות האחרונות לצורך קבלת היתר הבניה להקמת הבניין הראשון, כאשר האכלוס מתוכנן לסוף 2023. עידו פדלון, מנכ"ל משותף ובעלים של קבוצת שפונדר –פדלון: "תכנון השכונה החדשה הכוללת בניה לגובה, שטחים ירוקים נרחבים, שילוב של מלונאות, פנאי ומוסדות חינוך וספורט, תשדרג את פני העיר בת ים ותכניס רוח חדשה של מודרניות המאפיינת את הפרויקטים הנבנים בה כיום".