ענף הגלגיליות ממשיך לעשות חייל בעיר. הענף ממשיך להתפתח בארץ והנחשב לאחת מפעילויות הספורט המועדפות והמבוקשות בישראל.
החלקה אמנותית על גלגיליות קיימת במספר מועדונים בישראל בין היתר – חולון, גבעת שמואל, מודיעין ועוד. מועדוני הגלגיליות בארץ מתחרים באליפויות אירופה בסולנים ולהקות ההחלקה על גלגיליות נפוצה גם בישראל. מחליקים רבים מחליקים להנאתם או משתתפים בתחרויות שונות, כגון הוקי גלגיליות. כמו כן ידועות קבוצות החלקה על גלגיליות אשר מתארגנות לטיולים ברחובות ערים על גבי גלגיליות.
לאחרונה, בנות הרולרסקייט כיכבו בקמפיין מיוחד. במועדון מציינים כי מהשנה, תהיה אופציה, להשכיר בגדים מהענף דוגמת: בגדי גוף, גלגיליות, טרולי, כיסויים, גרביונים, ג'קטים וציוד נוסף.
צילום: פז גלצילום: פז גל
צילום: פז גל
(צילום: פז גל)
החודש, התקיים סמינר מיוחד בכפר שמריהו עם המאמנת האיטלקית הבכירה, מרינה מג'ולי. המאמנת הוותיקה, מוכרת בענף למעלה מ-30 שנה ואימנה עם השנים, עשרות אלופי עולם. מג'ולי העבירה דגשים לכל מחליקות שנה ראשונה ועד הנבחרות המקצועיות.
כמו כן, במהלך הסמינר התקיימו גם אימוני גלגיליות מיוחדים, ריקודי בטן וכושר עם "לורנס".
מועדון רולרסקייט - מועדון הגלגליות הצעיר, הפועל במספר מרכזים בארץ ונחשב לאחד הבולטים והמתקדמים בתחומו בהכשרת מדריכים ובציוד גלגיליות.
המועדון החל את דרכו כחוג קטן בנתניה והפך עם השנים לאחד המותגים המזוהים עם הענף הכולל מספר רב של קבוצות, ממתחילים ועד נבחרות המשתתפות באליפויות בינלאומיות בארץ