פיצויי פיטורין, דמי הבראה, דמי הודעה מוקדמת, פיצוי בגין אי שימוע ופיטורים שלא כדין, פיצוי בגין עוגמת נפש, פגיעה במוניטין ובשם הטוב. בגין כל אלה, הגיש שוער העבר של נבחרת ישראל ותושב בת ים, אריה בז'רנו, תביעה בבית הדין האזורי לענייני עבודה נגד ההתאחדות לכדורגל. סכום התביעה: כ-400 אלף שקל.
בז'רנו עבד בהתאחדות לכדורגל בין השנים 2006 ועד 2017 ופוטר לפני כשבעה חודשים. על אף שניסה להגיע עם ראשי ההתאחדות להסכם פיצויים הולם, המהלכים לא נשאו פרי וכשלא נותר ברירה בז'נרו החליט להגיש תביעה במהלך החודש שעבר.
בתביעה שהוגשה טוען בז'רנו כי ההתאחדות לכדורגל גרמה להרעת התנאים תוך הפרה בוטה ויסודית של הסכם העסקה עימו, פגיעה במוניטין ובקריירה המקצועית שלו וכמו כן גרמה לו נזקים כלכליים ותדמיתיים חמורים שכל זאת נתקבלה מבלי שניתנה לו זכות שימוע כדין, המהווה הזדמנות אמיתית להתמודד עם הטענות המועלות כלפיו.
בז'נרו בן ה-67, יליד העיר בת ים. נחשב לאחד מגדולי שוער ישראל בכל הזמנים. שיחק במשך 17 שנים כשוער הראשון של הפועל תל אביב וזכה במדיה בשתי האליפויות ובשני גביעי מדינה.. בז'רנו שיחק עם האדומים לצידם של שחקני העבר הפופולריים, שייע פייגנבוים, רפעת טורק ומשה סיני.