שחקן העבר ליאור רובינשטיין יאמן את קבוצת הכדורסל של מכבי בת ים במחוז דרום של הליגה הארצית, וינסה להיכנס בהצלחה לנעליו של יניב ויצמן שסיים קדנציה ארוכה ודי מוצלחת על הקווים של הצהובים-כחולים.
המאמן בן ה-35 ישמש במקביל גם כעוזר מאמן נבחרת ישראל עד גיל 14 ובאפריל האחרון עמד על הקווים של קבוצת נערים ב' של מועדון מכבי תל אביב, עימה זכה בגביע המדינה אחרי ניצחון כפול על הפועל ברנר.
כשחקן מקצועני שיחק רובינשטיין בין היתר באליצור אשקלון, בעירוני רמת גן ובאשדוד ולקח חלק בכל נבחרות ישראל הצעירות מהקדטים ועד העתודה.
"מודה על הצ'אנס הגדול שקיבלתי מהמועדון. שראו את הדרך שלי איך שאני רואה את הכדורסל קדימה", אמר המאמן אחרי החתימה. "המטרה שלנו בגדול היא לקחת חבר'קה צעירים ולהצעיד אותם קדימה. אני מאמין בזה, מבין את השחקן מאיפה הוא מגיע ומה הוא רוצה".
"אני לא פוחד מאתגרים ומשאיפות. המטרה שלנו היא להגיע הכי רחוק שאפשר". רובינשטיין יחליף את ויניב ויצמן שאימן את בת ים בשלוש העונות האחרונות.
במקביל להכנות לעונה החדשה, ההרשמה לבית הספר לכדורסל של האגודה נפתח. מכבי בת ים המשחקת בליגה ארצית דרום בכדורסל ולפני כשנתיים סיימה את בגאון במקום הראשון בתום העונה הסדירה, בנויה בעיקרה על שחקני נוער שגדלו בבת ים מגילאים צעירים.
אגודת הכדורסל תפתח חוגים בבית ספר מלטון, טבנקין, יצחק שדה, הרצל, נחשונים, משה שרת, יגאל אלון, גורדון, ציפורי, תחכמוני, יד מרדכי, הנשיא וראשונים. האימונים מוצעים גם לבנים וגם לבנות, בבתי הספר ובחטיבות הביניים.