אוהדי מכבי בת ים. ומה עם הספורט? | צילום: קובי קואנקסאוהדי מכבי בת ים. ומה עם הספורט? | צילום: קובי קואנקס
אוהדי מכבי בת ים. ומה עם הספורט? | צילום: קובי קואנקס
(אוהדי מכבי בת ים. ומה עם הספורט? | צילום: קובי קואנקס)
מכבי בת ים בכדורסל תחל הערב (שלישי) את עונת 2018/19 בליגה ארצית דרום. הבת ימים יארחו את הפועל לוד באולם המקומי 'חשמונאים' וינסו לפתוח את העונה ברגל ימין.
קבוצת הכדורסל של העיר הגיעה לשיאה לפני שנתיים כשסיימה במקום הראשון בתום העונה הסדירה עם 17 ניצחונות ו-5 הפסדים אבל לא הצליחה להעפיל לליגה הלאומית ונכנעה בשלב הפלייאוף. בעונה שעברה, הבת ימים רשמו עונה מאכזבת במיוחד כשלא הצליחו לשחזר את ההצלחה דאשתקד וסיימו רק במקום השביעי, שהשאיר אותם מחוץ לפלייאוף עם מאזן 11 ניצחונות לעומת 11 הפסדים.
גם בעונה הזו המועדון יתבסס על צעירים ושחקני נוער שסגל הקבוצה משמש גם כקבוצת הבת של הפועל חולון. הקאדר מונה את השחקנים הבאים: רון גוטמן, אמיר זילברמן, נרי הריסון, גל שטיינברג, רון נקרשביץ, אלון אליהו, סבטייב דוד, ליאור סידס, שחר אליהו, עיילי אלגרבלי, יואב סודמי, נמרוד תבור, שלו הוג.
השחקנים הראל דדון והראל ז'אנו יעמדו אף הם לרשות המועדון אחרי שמחזיקים בכרטיס שחקן כפול עם הפועל חולון. העונה הזו יעמוד מאמן חדש על הקווים כפי שפורסם מיינט. ליאור רובינשטיין יחליף את יניב ויצמן שאימן בשלוש העונות האחרונות והיה נחשב למוערך מאד בבת ים.
רובינשטיין בן ה-35 משמש כמקביל גם כעוזר מאמן נבחרת ישראל בכדורסל עד גיל 2014. "יש לנו חבר'ה צעירים uמוכשרים", אומר היום המאמן. "משחק ראשון של העונה הוא מעמד מרגש, וגם אני מצפה כבר להתחיל את הליגה. הדרך השנה תהיה ארוכה, מקווה שיבואו גם תוצאות טובות".