הילדה רוצה לעשות עגיל ואת לא יודעת האם זוהי החלטה נכונה? מדובר על דילמה שלא מעט אימהות וגם אבות נדרשים להתמודד איתה. מצד אחד אתם רוצים לרצות את הילדה, ומצד שני אתם חוששים מלבצע חורים באוזניים לילדות. בתור הורים אתם צריכים לקבל את ההחלטה שהכי טובה לילדים שלכם, אפילו אם מדובר "רק" על חורים באוזניים.
אז איך תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה? בדיוק לטובת השאלה הזאת החלטנו לרשום את המאמר הבא. כך שברגע שהילדה תבקש מכם לעשות חורים באוזניים, אתם תדעו בדיוק איזה החלטה מבין ההחלטות האפשריות תהיה הכי נכונה עבורכם – בסוף כל מקרה אמור להישקל לגופו.

1 צפייה בגלריה
Valoro העגיל הראשון שלי מבית STUDEX
Valoro העגיל הראשון שלי מבית STUDEX
Valoro העגיל הראשון שלי מבית STUDEX
(יח"צ)

עגילים באוזניים לילדות זה עניין לגיטימי

לפני שניכנס לעניין של הכאב בעת ביצוע החורים, חשוב שתבינו כי בסך הכל עגילים לתינוקות ולילדות זה דבר לגיטימי לחלוטין. לא מדובר על עניין חדש, ולא מעט ילדות בכל שנה עושות עגילים בצורות ובסגנונות שונים. כך שאין לכם בתור הורים מה להיכנס ללחץ או לפאניקה, לא מדובר על פעולה שמצריכה הכנה מוקדמת או כזאת שעלולה להביא איתה סכנה מיוחדת.

חורים באוזניים לילדות? רק בשיתוף פעולה

ישנם מצבים אחרים שבהם ההורים רוצים לעשות לילדה חורים באוזניים, אך בפועל היא לא בדיוק משתפת פעולה. בתור הורים אתם צריכים להבין כי פעולה מהסוג הזה מחייבת שיתוף פעולה מצד הילדה, ואם אין שיתוף פעולה אז מומלץ לוותר. העגילים אמורים לשמח את הילדה ולא לגרום לה להרגיש שהיא לא רוצה אותם, לכן תעשו את הפעולה רק כאשר יש שיתוף פעולה מלא.

תשתפו את הילדה בכל התהליך

בכדי שלא תמצאו את עצמכם במצב שבו הילדה מסרבת ברגע האמת לעשות את העגיל, חשוב מאוד שתשתפו אותה בתהליך כולו. אל תגרמו לה להגיע אל הלא נודע, כי בזמן אמת היא עשויה להחליט לוותר – וזה יכול להיות פספוס. לכן תשבו עם הילדה ותסבירו לה בדיוק איך התהליך עומד להתבצע, כך שהיא תהיה מוכנה לקראתו – וכמובן שהיה תיתן את הסכמתה לבצע אותו. כך תוכלו לדעת שאין לכם כל סיבה לחשוש או לדאוג שהילדה תחליט לוותר על העגילים.
עגילים לתינוקות או לילדות עושים בשיטה האמריקאית
החלטתם ביחד עם הילדה כי הגיע הזמן לעשות עגילים באוזניים? החדשות הטובות הן שאתם לא צריכים לעשות את העגילים עם האקדח המאיים. כיום תוכלו לעשות את העגילים בשיטה האמריקאית, בשיטה הזאת כמעט אין הרגשה של כאב בעת ביצוע הניקוב באוזניים. הפעולה היא מאוד פשוטה, כאשר איש המקצוע מכניס את המוט של העגיל ישירות לאוזן – ומכיוון שמדובר על מוט שהוא יחסית קטן וצר כמעט ואין כאבים. כך שהילדה תוכל להתחדש בעגילים חדשים, והכי חשוב היא לא תרגיש כאב.
למידע נוסף וקבלת יעוץ ניתן לפנות לValoro העגיל הראשון שלי מבית STUDEX