בצל הקורונה כל אירועי פורים בבת ים יתקיימו בהתאם למגבלות והוראות משרד הבריאות. בתוכנית: תהלוכת רכבים מחופשים ותחרות נושאת פרסים למשפחה עם הרכב המחופש והקראות מגילה במרכזים הקהילתיים.
2 צפייה בגלריה
(מסיבת פורים, שאטרסטוק)
בת ים חוגגת את פורים 2021, בהתאם להנחיות. גולת הכותרת תהיה CARnival פורים של בת ים – תהלוכה של רכבים מחופשים, בהשתתפות תושבות ותושבי העיר, שתעבור ברחבי העיר עם מוזיקה ומיצגי ענק. האירוע נעשה ביוזמת חטיבת קהילה של עיריית בת ים, אגף תרבות, מרכז הצעירים העירוני 'בתיה' ובשיתוף מפעל הפיס.
קראו גם:
האירוע יתקיים ביום רביעי, 24.02, בין השעות 16:30-19:00, כאשר מסלולי הנסיעה יפורסם בהמשך. מתחם חניון נורדאו ילבש אווירה פורימית לקראת האירוע המשפחתי ויוצבו במקום עגלות פודטראק, בובות רחוב מחופשות, עמדות צילום למכוניות, מוזיקה, מאפרות ועוד.
שיא האירוע יגיע לקראת השעה 18:45 לאחר שהמכוניות יחזרו מהתהלוכה בעיר, זאת בנוסף לתחרות תחפושות נושאת פרסים למכוניות המחופשות. בעל הרכב שיחפש את רכבו בצורה היפה והמקורית ביותר יזכה בפרס.
2 צפייה בגלריה
אירועי פורים בבת ים
אירועי פורים בבת ים
אירועי פורים בבת ים
(צילום: דוברות העירייה)
תושבים המעוניינים להשתתף באירוע אך לא יחפשו את רכבם ימתין להם מלאי מוגבל של קיט תחפושות למכוניות כמו: זברה (מתאים לרכבים לבנים ושחורים), פרת משה רבנו (מתאים לרכבים אדומים), ליצן (מתאים לכל הרכבים) .
בנוסף העירייה בשיתוף המועצה הדתית והחברה לתרבות, פנאי וספורט מזמינים את הציבור הרחב לקחת חלק בפרויקט השנתי "מגילה בקהילה" שמתקיים השנה בצורה ייחודית בהתאם להנחיות משרד הבריאות והתו הסגול.
מוקדי קריאת מגילה במתנ"סים ברחבי העיר פתוח לציבור הרחב הם:
מתנ"ס הבונים - אורט ישראל 9
מתנ"ס יגלום - ליבורנו 17
מתנ"ס בית צדיק - שאול המלך 4
מתנ"ס גאולים - ניצנה 19
מתנ"ס כנרת - כנרת 6
לפרטים נוספים יש לפנות למרכז הקהילתי הקרוב לביתך או במספר: 050-9036036
ראש העירייה, צביקה ברוט: "למרות הקורונה, יצרנו אירוע ייחודי בהתאם להוראות משרד הבריאות לכבוד החג הכי שמח בשנה. אני מזמין את כל תושבות ותושבי העיר להתעדכן באירועים נוספים באתר העירייה ובפייסבוק העירוני ולהצטרף לחגיגת פורים ייחודית, תוך שמירה על ההנחיות מצילות החיים. בברכת חג שמח ורק בריאות!".
לעדכונים - חדשות בת ים