הישג מרשים לתלמידי בית הספר 'דוד אלעזר', שייצגו את בית הספר הימי בבת ים, וזכו במקום שלישי בתחרות ישראל לבתי ספר בשייט מפרשיות מדגם סנונית. הנבחרת הבת ימית, המונה תשעה תלמידים ותלמידות מכיתות ו', התחרתה אתמול (ה-14/5) בתחרות הארצית, שהתקיימה באשדוד.
אלופי הים | צילום: ביה"ס הימי בת יםאלופי הים | צילום: ביה"ס הימי בת ים
אלופי הים | צילום: ביה"ס הימי בת ים
(אלופי הים | צילום: ביה"ס הימי בת ים)
האלופים הצעירים, בהדרכתם של מנהל ביה"ס הימי בבת ים דרור אילני, והמורה שירלי קשי, הפליגו בספינה מדגם סנונית, והצליחו לסיים במקום השלישי המכובד מבין 13 נבחרות מכל רחבי הארץ.
לדברי מנהל בית הספר הימי, דרור אילני: "ביום התחרות היו תנאי מזג אויר מאתגרים הדורשים עבודת צוות, ריכוז גבוה, כוח, קואורדינציה, שווי משקל וחשיבה יצירתית. תלמידי הנבחרת שיתפו פעולה כצוות ימי מנוסה על מנת לקדם את הסירה בדרך היעילה ביותר והגיעו למקום השלישי לאחר שקלול כל התחרויות בקטגוריית ה'- ו'."
אל בית הספר הימי בבת ים מגיעים מדי שנה מאות מתלמידי בתי הספר בעיר, שם הם לומדים על הים, מתנסים בכלי השייט השונים ומנצלים את משאב הטבע המצוי בשטחה של העיר על מנת להתנסות שייט עצמאי או קבוצתי.
באמצעות הפעילות הימית, לומדים הילדים על חשיבותה של עבודת הצוות, המשמעת העצמית וההתמודדות עם איתני הטבע. התוצאות המרשימות לפניכם.