תושב בת ים, גבר כבן 45, נעצר על ידי המשטרה לאחר שעוברי אורח היו עדים לאלימות בה נקט כלפי בת זוגו. במהלך חקירתו במשטרה התברר כי הוא "אלים סדרתי", ונעצר בעבר בעקבות אלימות נוספת כלפי בת זוג.
אלימות. צילום: shutterstockאלימות. צילום: shutterstock
אלימות. צילום: shutterstock
(אלימות. צילום: shutterstock)
לפני כשבועיים חזרו השניים מבילוי, כשלפתע החלה בת זוגו של הגבר לדבר על יחסיהם ולבסוף הודיעה לו כי היא לא מעוניינת להמשיך לצאת איתו.
בשלב זה שינה הגבר את יחסו כלפיה והפך למפלצת אלימה. על פי כתב האישום, הגבר החל להכות אותה בחוזקה בחלק האחורי של ראשה ולאחר מכן משך בחוזקה את מכנסייה, דבר שהביאו לקריעת בד הבגד. האישה הכואבת דרשה ממנו שיפסיק אך הוא מצידו המשיך במעשיו האלימים והטיח את ראשה בהגה של הרכב.
בת הזוג נאלצה לעצור את הרכב בצד הכביש, דבר שרק הכעיס אותו עוד יותר וגרם לו להמשיך בשרשרת מעשיו האלימים. הוא הטיח שוב את ראשה בהגה, סטר בפניה וירק לעברה. האישה ניסתה להיכנס לאחת החניות בבניינים הסמוכים, בעוד הוא ממשיך להכות אותה ולחבוט פעמים רבות בראשה.
בשלב זה הבחינו עוברי אורח במכות שהיא סופגת ברכב ומיהרו להזמין ניידת משטרה, שהגיעה למקום ועיכבה את הגבר לחקירה.
במהלך חקירתו הכחיש האיש את מעשיו וטען כי הוא "מסוגל לפגוע בעצמו לכן הוא מבקש שיאזקו אותו". בחקירה התברר כי נעצר בעבר בגין עבירות אלימות כלפי בת זוג אחרת. בשבוע שעבר הוגש נגדו כתב אישום בגין תקיפת בת זוג.