צילום באדיבות מכבי בת ים צילום באדיבות מכבי בת ים
צילום באדיבות מכבי בת ים
(צילום באדיבות מכבי בת ים )
עוד שנה עברה, וגם הקיץ הזה מיטב ילדי בת ים יחפשו קייטנת ספורט ואם כבר ספורט - ענף הכדורסל נחשב לביכר והמבוקש בבת ים בתחום. אז יצאנו לבדוק מה מציעים באגודת הכדורסל הבכירות של העיר.
מכבי בת ים המשחקת בליגה ארצית דרום בכדורסל, סיימה את העונה האחרונה במקום השביעי ומחוץ לפלייאוף אבל לפני שנתיים הגיעה לשיא, כשסיימה את הליגה הסדירה במקום הראשון.
גם השנה כמיטב המסורת יתקיים מחנות קיץ ואימונים מרוכזים על מנת לשפר את הזיקה לכדורסל בעיר, להעצים את שיתוף הפעולה עם הקהילה ובעיקר ליצור דור חדש של כדורסלנים.
במסגרת מחנה האימון, שיחל בראשון ביולי ועד ה-19 לאותו חודש - יועברו תכני אימון מגוונים על ידי מאמנים מוסמכים. הכוללים העשרה טכנית, בנייה גופנית ושיפור היכולת האישית של כל שחקן.
האגודה מציעה גם 'סדנת ווינריות ואימון מנטאלי' וכמו כן ביקור והדגמה של שחקני קבוצת הבוגרים.
המחיר אם שאלתם –ינוע בסביבות ה-600 שקל כולל ביטוח וברישיון משרד החינוך ומיועדת לילדים עד גיל 12.
גם מועדון אליצור בת ים שקם מחדש השנה והעפיל אשתקד לליגה א', פותח קייטנת קיץ. פתיחת הקייטנה מה-22 ליולי עד ה-9 באוגוסט, באולם 'עמידר' המקומי בעיר.
באגודה מבטיחים כי בין האימונים יהיו ביקורים ותדרוכים של שחקנים מפורסמים בליגת העל. העלות - 999 שקל.
לסיכום נדמה, שקייטנת הכדורסל בבת ים מוצעות במחיר סביר ונוח לכל כיס. בסך הכל בשתי האגודות דאגו למלא אותה בתכנים עשירים, מעניינים ומקצועיים לצד פעילויות ספורטיביות מהנות. כך או כך, אם הילדים ייהנו - המטרה מבורכת.