רגע לפני שסוגרים את התכנית האמנותית, את מי הייתם רוצים לראות על הבמות ביום העצמאות בבת ים? זו השאלה שהפנינו אליכם בעמוד הפייסבוק של "מיינט בת ים", התשובות היו מפתיעות מאוד. לתשומת ליבה של עיריית בת ים.
1 צפייה בגלריה
חגיגות יום העצמאות
חגיגות יום העצמאות
חגיגות יום העצמאות
(צילום: עידו ארז)
בשביל מי תושבי בת ים ישמחו לצאת מהבית? מי אתם רוצים שישיר אחרי מופע זיקוקי הדינור המסורתי? התשובה של רוב הגולשים שענו למשאל הפייסבוק של "מיינט בת ים" הייתה מפתיעה: אף אחד.
נראה כי יוקר המחיה, קיפאון המשק וכמובן הקורונה, לא עושים טוב למצב הרוח. תושבים רבים בחרו במפתיע לבקש מעיריית בת ים לוותר על ההוצאה הכספית הגדולה לערב אחד ולהשקיע במה שחשוב באמת לתושבים: תשתיות, סיוע לנזקקים ורווחה.
קראו גם:
ומי בכל זאת הגיעו למקומות הראשונים במשאל "מיינט בת ים"?
הגולשים שלא רצו לוותר על חגיגת יום העצמאות ומופעי הבידור דירגו בראש הרשימה את עדן חסון, בועז שרעבי, ישי לוי והייתה אפילו הצעה שאפתנית ומשועשעת להביא לטיילת את ביונסה.
יש לציין, שזמן קצר אחרי שעלה משאל "מיינט בת ים", פנה גם ראש העירייה, צביקה ברוט, לתושבים באמצעות עמוד הפייסבוק שלו, והציע לתושבים לבחור בין הזמרים אליעד נחום ומשה פרץ, ככוכבי החגיגה העירונית.
אך גם שם, היו התושבים עקביים, ורובם הגיבו וכתבו שהם מעדיפים לראות את הכסף מושקע בדברים אחרים וחשובים יותר. על כך ענו להם מנהלי הדף הרשמיים מטעם עיריית בת ים כי, "הודות לעבודה כלכלית טובה ונכונה ושיקום הקופה הציבורית, עיריית בת ים יכולה להשקיע יותר בעיר אך גם לחגוג עצמאות כראוי".
ההחלטה הרשמית אמנם טרם פורסמה, אך נראה שגם בהקשר לציון יום הולדתה של המדינה, הציבור הבת ימי אמר את דברו.
לעדכונים - חדשות בת ים