מה קורה בבית וגן?
צילום: בית ספר בית וגןצילום: בית ספר בית וגן
צילום: בית ספר בית וגן
בימים האחרונים הצטרפו בנות שכבת כיתה ז' בתיכון 'דרכא בית וגן' לצעדה לזכרו של השר רחבעם זאבי בארגון מועצה אזורית בקעת הירדן ושל'ח. הצעדה נפתחה בתצפית מצפור אלון, כאשר מול התלמידות נפרשו בקעת הירדן והרי מואב, וצוין בפניהם שזה המקום ממנו נכנסו בני ישראל לארץ בימי התנ"ך. בסיום המסלול הגיעו התלמידות לאנדרטת המנהרה לזכר הלוחמים שנפלו בשנות השבעים בקרבות ארץ המרדפים באזור.
צילום: בית ספר בית וגןצילום: בית ספר בית וגן
צילום: בית ספר בית וגן
מה קורה בטבנקין?
צילום:  בית ספר טבנקין צילום:  בית ספר טבנקין
צילום: בית ספר טבנקין
פרויקט ייחודי החל לפעול בשכבות כיתה ב' ב-'טבנקין': בסימן קריאה. אחת לשבוע בוחר/ת תלמיד/ה ספר קריאה אותו הוא/היא מקריא/ה בפני תלמידי הכיתה בשיתוף המחנכת. הורה התלמיד/ה הינו שותף בפעילות ועם תום ההקראה מובילים התלמיד/ה וההורה שיח ופעילות יצירה בעקבות הספר הנבחר. איך זה נראה תוכלו לראות בעצמכם ולהתרגש עם חווית הקריאה של התלמידים. 📷 -
מה קורה בעקיבא?
צילום: בית ספר עקיבאצילום: בית ספר עקיבא
צילום: בית ספר עקיבא
תלמידי בית הספר יצאו בימים האחרונים להצגה משותפת עם ילדי הגנים העירוניים במסגרת שישי תרבות. מסר ההצגה, הנסיכה והצפרדע, היה קבלת השונה, ועוד בטרם החלה ההצגה, דנו התלמידים וילדי הגנים בנושא השונה ואיך מקבלים אותו. התלמידים ניהלו דו שיח פורה, ואז הועבר השרביט אליהם, והם הפכו לא רק לקהל אלא גם לחלק פעיל בהצגה. "החלטנו השנה להעשיר את עולמם של התלמידים, ולכן החלטנו על פעילות ששמה 'שישי תרבות בעקיבא'. פעם בשבועיים מתכנסים הוריי תלמידי ביה"ס והגנים לצפייה בהצגות המעבירות מסר חינוכי. ניכרת התרשמות טובה מקרב ההורים והתלמידים הם נהנים ונחשפים לשפה עשירה לדמיון ולזמן איכות עם הילדים בשיחה על ההצגה, וכשבאי ביה"ס מרוצים אני מאושרת", סיכמה מנהלת 'עקיבא', חני נגר.
צילום: בית ספר עקיבאצילום: בית ספר עקיבא
צילום: בית ספר עקיבא
רוצים שנכתוב גם על בית הספר שלכם? מוזמנים לפנות אלינו.