רשת השעונים השוויצרית סווטש SWATCH פותחת את הסניף השמיני של המותג בקניון עזריאלי ראשונים, בראשון לציון. הסניף החדש נפתח בהשקעה של 400,000 שקלים והוא משתרע על שטח של כ- 25 מ"ר וממוקם בקומה הראשונה של הקניון.
סניף דגל חדש למותג סווטש בקניון עזריאלי ראשונים. צילום: עופר עבריסניף דגל חדש למותג סווטש בקניון עזריאלי ראשונים. צילום: עופר עברי
סניף דגל חדש למותג סווטש בקניון עזריאלי ראשונים. צילום: עופר עברי
(סניף דגל חדש למותג סווטש בקניון עזריאלי ראשונים. צילום: עופר עברי)
סווטש בקניון עזריאלי ראשונים. צילום: עופר עבריסווטש בקניון עזריאלי ראשונים. צילום: עופר עברי
סווטש בקניון עזריאלי ראשונים. צילום: עופר עברי
(סווטש בקניון עזריאלי ראשונים. צילום: עופר עברי)
הסניף עוצב בקונספט החדש של המותג: צבעוני, דינאמי ואופנתי ומציע מגוון רחב של שעונים ותכשיטים לנשים וגברים. בנוסף, עוצב קיר מיוחד בחנות להשקת הקולקציה החדשה לקיץ 2019 ה-BIG BOLD. החנות תכלול גם את מותג הבית לילדים: פליק פלאק, אשר משיק קולקציות שעונים לילדים, המתאפיינים בעיצובים בהשראת עולם הצבע והפנטזיה, כאשר כל שעון הוא סיפור ייחודי בפני עצמו ובעיצוב מקורי החל מרחצה בים של ארטיקים ועד לדינוזאורים וחדי קרן.
כמו כן, החנות תציע קולקציית משקפי השמש של המותג, לקיץ 2019: מגוון משקפי שמש צבעוניים באיכות שוויצרית ובמחירים אטרקטיביים.
השקעה של 400,000 שקלים בסניף סווטש החדש. צילום: עופר עבריהשקעה של 400,000 שקלים בסניף סווטש החדש. צילום: עופר עברי
השקעה של 400,000 שקלים בסניף סווטש החדש. צילום: עופר עברי
(השקעה של 400,000 שקלים בסניף סווטש החדש. צילום: עופר עברי)
אן שרנסקי מנהלת סווטש ישראל מסרה: "סווטש הוא מותג טרנדי, חדשני וצבעוני ואנו ממשיכים להתרחב בישראל ולהביא את הבשורה באופנת השעונים והאקססוריז הנלווים, לכל מקום בארץ".
לרגל פתיחת הסניף יערכו מבצעים, הנחות והטבות, על קולקציית השעונים ומשקפי השמש.