הטמפרטורות מתחילות לעלות, הקיץ בפתח והחופש הגדול כבר כמעט כאן. כמיטב המסורת, תקיים עיריית בת ים את יריד התעסוקה לנוער שמובילה מחלקת הנוער של החברה לתרבות פנאי וספורט בשיתוף מגדלור איל"ת ו'הנוער העובד והלומד'.
היריד בשנה שעברה | צילום באדיבות העירייה היריד בשנה שעברה | צילום באדיבות העירייה
היריד בשנה שעברה | צילום באדיבות העירייה
(היריד בשנה שעברה | צילום באדיבות העירייה )
היריד יתקיים ב-3 ביוני (יום א') בקומה העליונה של קניון בת ים, בין השעות 17:00-19:00. היריד מיועד לבני נוער בגילאי 16-18. הכניסה חופשית ויש להצטייד בתעודה מזהה.
בני הנוער אשר יגיעו ליריד יוכלו להנות מעשרות דוכנים של בתי עסק מהמובילים בשוק אשר יציעו לבני הנוער משרות המתאימום להם במהלך חופשת הקיץ. בין הדוכנים אשר יציעו משרות, יוצעו גם משרות בפרויקטים עירוניים כמו חופיקס, סיירת מרחב, קייטנות עירוניות ועוד.
כמו כן, תעמוד עמדת הסברה של הנוער העובד והלומד שתסביר על זכויותיהם של הנערים והנערות וכן תאפשר ייעוץ משפטי בחינם במידה וזכויותיהם לא נשמרות.
לצד היריד המסורתי, יתאפשר השנה לראשונה חיפוש משרות באפליקציית 'נוער בת ים', אותה ניתן להוריד ללא עלות בחנויות האפליקציות.
היריד שיתקיים זו השנה הרביעית נועד לסייע לאלפי בני הנוער בעיר למצוא עבודה מותאמת לגילם במהלך החופש הגדול, והלבטיח שיעבדו אצל מעסיקים ששומרים על זכויותיהם.