השבוע החלו העבודות לשדרוג גינת נגבה בשכונת עמידר בעלות מוערכת של כ- 1,800,000 שקלים. במסגרת העבודות תונגש גינת נגבה באמצעות התקנת מתקני משחק מונגשים. כמו כן יותקנו מתקני משחק חדשים ובהם: מתקן משחק לפעוטות, דמות קפיצית, נדנדות וסוס חבל ומשטח הגומי יוחלף חדש.
שדרוג גינת עמידר בת יםשדרוג גינת עמידר בת ים
שדרוג גינת עמידר בת ים
(צילום: דוברות העירייה)
עוד נמסר כי כחלק משדרוג הגינה יוחלף הריצוף לאבנים משתלבות, תותקן תאורה חדשה, ריהוט גן, והצללה חדשה לגינה. כמו כן יבוצעו עבודות גינון והשקיה שידרגו את חזות הגן, לצד התקנת ריהוט גן החדש.
שדרוג גינת עמידר בת יםשדרוג גינת עמידר בת ים
שדרוג גינת עמידר בת ים
(צילום: דוברות העירייה)
בתקופת העבודות, הצפויות להיערך כ- 3 חודשים, ולאור שמירה על בטיחות הציבור ומניעת מסוכנות, בעירייה מבקשים מהתושבים להימנע מלהיכנס לשטח העבודות.
העבודות לפיתוח הגינה הן חלק ממהלך עירוני לשדרוג המרחב הציבורי. לאורך שנת 2020 ישדרגו צוותי העירייה גינות ופינות חמד בעיר, על מנת לחולל שינוי חזותי רציף. לאחרונה החלו גם עבודות לשדרוג גינת הלנה ראפ.
עבודות התכנון והביצוע מתאפיינות במגוון פעולות רחב ובהיקפים שונים, דוגמת חידוש תשתיות רחובות לצד פעולות נקודתיות של יצירת אתנחתאות, פינות ישיבה עם ספסלים מעוצבים וריהוט רחוב.
ראש העירייה, צביקה ברוט: "שדרוג וחידוש גינת נגבה הינו יישום בפועל של המדיניות שהנהגתי לחידוש פני העיר. מדיניות זו כוללת ביצועם של מספר רב של פרויקטים: חידוש גינות ציבוריות, שיפוץ שדרות העצמאות, החלפת הכיכרות הישנות בעיר והקמת מגרשי משחקים חדישים להנאתם של ילדי העיר".