עומדים להיות אבא או אמא? עיריית בת ים מתחילה בימים אלה תוכנית שתסייע לכם לצאת לדרך החדשה הזאת ברגל ימין.
1 צפייה בגלריה
לומדים להיות הורים
לומדים להיות הורים
לומדים להיות הורים
(צילום: עיריית בת ים)
הורים לעתיד מתמודדים עם הרבה תהיות ומחשבות של איך אצליח לשלב בין העבודה לבין להיות אבא או אמא? איך אדע למה התינוק שלי בוכה? למה הוא זקוק? איך אדע מה הכי טוב לתינוק שלי?
תוכנית ה"מסע להורות", שתתחיל לפעול לראשונה בבת ים, הנה סדנה קבוצתית ייחודית ובלעדית בניהולו המקצועי של ד"ר דנה שי, ממרכז SEED לחקר התפתחות רגשית מוקדמת.
הסדנה מסייעת להורים שבדרך להתכונן לחוויית ההורות המרגשת ומאתגרת ולהכין עצמם לא רק ליום הלידה, אלא גם ליום שאחרי. מחקרים רבים מראים כי הכנה רגשית בהריון מסייעת להסתגלות טובה יותר להורות ברמה האישית, הזוגית והתפתחות הילד.
קראו גם:
עיריית בת ים והמרכז לגיל הרך בת ים שהבינו את החשיבות הרבה בפרויקט שכזה בעיר, החליטו לשתף פעולה עם מכון Seed ולהכשיר כ-20 מנחות מקצועיות מהעיר שיעבירו את הסדנה לקבוצות השונות.
גלעד אמשלום, מנהל המרכז לגיל הרך בת ים: "זהו פרויקט בסדר גודל שלא נראה כמותו ברשות מקומית, לקחנו על עצמנו להכשיר וללוות כ-20 נשות טיפול מקצועיות ומנוסות מתוך הקהילה שלנו בעיר בת-ים, על מנת שיוכלו להנחות את הקבוצות ולתת בחזרה לעיר, להורים לעתיד וכמובן לילדים הרכים שייוולדו להם. זהו מעגל קסם שתורם ומפרה את העיר לשנים קדימה. הסדנאות יתקיימו ברחבי העיר במעונות החברה לתרבות ופנאי בימים שונים ובשעות מגוונות על מנת לאפשר לכלל ההורים לעתיד להשתתף במתנה הזו, 6 מפגשים פוקחי עיניים, מסקרנים, מרגשים ומלאים בידע מבוסס מחקר".
עלות הסדנה הנה 100 שקלים ל-6 מפגשים פרונטליים (כל מפגש אורך כשעה וחצי).
ניתן להירשם כאן או במספר: 03-5090568/3
לעדכונים - חדשות רחובות