בעיריית בת ים יצאו במבצע מיוחד ודיי ראשוני בארץ, במסגרתו תושבים שיבדקו לקורונה, ייכנסו להגרלה ויוכלו לזכות בשובר על סך 1000 ש"ח לקניות ברשת מזון גדולה בעיר.
1 צפייה בגלריה
עובדי עירייה במתחם הבדיקות בעיר
עובדי עירייה במתחם הבדיקות בעיר
עובדי עירייה במתחם הבדיקות בעיר
(צילום: דוברות עיריית בת ים)
מתחם הבדיקות יפעל ביום חמישי 25/11/2020 בין השעות 16:00-20:00 בהיכל התרבות העירוני ברחוב סמטת אופיר 3. כל תושב שיגיע להיבדק, יהיה זכאי למלא טופס עם פרטיו ולהיכנס להגרלת "בת-ים נבדקת". בימי הבדיקות יוגרלו שלושה שוברים, לנבדקים תושבי בת-ים בלבד.
"מדובר בפרויקט ראשון מסוגו בארץ", אמרו בעירייה, "זריקת עידוד שמבצעת הרשות המקומית בכדי להגדיל את כמות הבדיקות ובכך להגיע למטרה של הורדת התחלואה בעיר ע"י קטיעת שרשראות הדבקה בעיר.
קראו גם:
"ההגרלה והפרסים באו לאחר שהוכח כי הגדלה של מספר הנבדקים - גם אם הם מרגישים טוב לגמרי - עוזר לשמור על עיר ירוקה ולהוריד את התחלואה, כי חלק מחולי הקורונה אינם מרגישים שום תסמינים".
כבר למעלה מחצי שנה שעיריית בת ים עורכת צעדים עצמאיים להורדת התחלואה בעיר, תוך כדי תשומת דגש גדולה לכמות הבדיקות שמתבצעת בקרב תושבי העיר ועידוד התושבים לביצוע הבדיקות ע"י הקמת מתחמי בדיקות עירונים במיקומים מרכזים בעיר ללא צורך בהפניה, תור או תשלום כלשהו. לכל חברי קופות החולים.
עם הסרת המגבלות שהטילה הממשלה, החזרה ללימודים ופתיחת העסקים ומרכזי הקניות נרשמת עליה בתחלואה, שמביאה להדבקה במעגלים נרחבים בעיר. "שיתוף הפעולה במבצע "בת-ים נבדקת" יביא להגדלת כמות הבדיקות בעיר ולעצירת שרשראות ההדבקה. ובמקביל לחיזוק עסק מקומי בת-ימי 'סופר-דוש' המונה ארבעה סניפים בכל רחבי העיר", נמסר.
לכל העדכונים – חדשות בת ים