תקופת החגים כבר כאן, ומי שטרם הזמין חופשה יכול לבחור במלונות מיוחדים ברחבי העולם הממוקמים על צמרות עצים בג'ונגל, לצד עדר ג'ירפות באפריקה, מתחת לפני הים או בתוך ספריה ביפן.
איל סגל מאתר השוואת המלונות הוטלס קומביינד מציע לגוון את החופשות במלונות הרגילים עם מלונות יחודיים שהלינה בהם היא אטרקציה בפני עצמה וחוויה חד פעמית.
Treehouse Lodge - פרו
לנפוש בג'ונגל של פרו על צמרות העצים ברמת ארוח של 5 כוכבים וארוחות גורמה. חשוב לזכור שהחוויה כרוכה בטיפוס של 34 מטר לבתי העץ ללא מעלית, אז לחשוב פעמיים איזה משקל אורזים במזוודה. מדובר בשינה לצלילי יער הגשם של האמזונס לצד קופי סנאי, מקאו, עצלנים, ושאר היצורים החיים ביערות הגשם, לשם כך המיטות מצוידות בכילה נגד יתושים. אורחים יכולים להגיע למלון רק באמצעות הפלגה של שעה בסירה מאיקיטוס ואפשר לסייר באזור לביקור בכפרים מקומיים.
Giraffe Manor Hotel - ניירובי
מי שמחפש חוויה סוריאליסטית יכול לחלוק את ארוחת הבוקר יחד עם עדר ג'ירפות רעבות, המנצלות את צווארן הארוך כדי לנשנש בחדר האוכל דרך חלונות המלון. המלון בקניה מדמה את הארוח שחוו לראשונה האירופאיים בשנות ה- 30 שנהרו למזרח אפריקה ופגשו את הספארי ללא גבולות. המפגש הלא שגרתי עם החיות גורם לתחושה כאילו מדובר בסצנה מסרט.
Giraffe Manor Hotel NairobiGiraffe Manor Hotel Nairobi
Giraffe Manor Hotel Nairobi
(Giraffe Manor Hotel Nairobi)
The Mante Resort - זנזיבר
לינה מול חופי זנזיבר, אבל מהצד של האוקיינוס. מדובר במלון צף שאורחיו צריכים לקחת בחשבון שמהרגע שמורידים אותם בחדר הם לבד עם הדגים. ניתן להזמין פעילויות של שיט בקנו, צלילה בריף אלמוגים. אזור השינה של החדר הצף ממוקם מתחת לפני הים עם חלונות שקופים וגדולים לתצוגה פנורמית.
The Manta ResotThe Manta Resot
The Manta Resot
(The Manta Resot)
Costa Verde Manuel Antonio - קוסטה ריקה
להתארח במטוסים נטושים בקוסטה ריקה. האורחים יכולים לבלות את הלילה במטוס נטוש משנת 1965 מדגם בואינג 727 , המטוס הוצב בגובה 50 מטר על צמרות עצים עם נוף אקזוטי הנשקף מחלונותיו. הפאב והמסעדה של המלון ממוקמים במטוס מטען בעל עבר מבצעי משנות השמונים. הסלוגן של המלון הוא 'יותר קופים מאשר אנשים', הוא עומד בהבטחה ומושך אליו המוני קופים סקרנים.
Costa Verde Manuel AntonioCosta Verde Manuel Antonio
Costa Verde Manuel Antonio
(Costa Verde Manuel Antonio)
Book And Bed Tokyo - טוקיו
בטוקיו אפשר לישון בספריה. אורחי המלון מוזמנים למצוא ספר טוב לקריאה לפני השינה מ- 3,000 הכותרים הזמינים במקום. המלון לא מומלץ למי שמחפש פרטיות הוא יותר חלופה לגסטהאוס עם חדרי אמבטיה משותפים ל-30 החדרים. אך החוויה מיוחדת ויוצאת דופן בעלות דיי קבועה סביב 35 דולר ללילה. מזון ניתן לרכישה בשטח ממכונות אוטומטיות.