פינוי בינוי בבת ים: חברת אורון נדל"ן מקבוצת אורון אחזקות והשקעות קיבלה השבוע היתר בנייה לפרויקט חדש של התחדשות עירונית. בקרוב תחל הריסת הבניינים הישנים. ומה ייבנו במקום?
2 צפייה בגלריה
גארדן טאוורס. הפרויקט החדש ברחוב חשמונאים בת ים
גארדן טאוורס. הפרויקט החדש ברחוב חשמונאים בת ים
גארדן טאוורס. הפרויקט החדש ברחוב חשמונאים בת ים
(הדמייה: ויופוינט)

הפרויקט המדובר, שזכה לשם GARDEN TOWERS בת ים, ממוקם בצומת הרחובות חשמונאים ויוספטל ומהווה חלק משמעותי מתנופת ההתחדשות העירונית בעיר. את הפרויקט תבנה חברת אורון נדל"ן במסגרת פרויקט פינוי בינוי. היבט אטרקטיבי נוסף למיקום נעוץ בעובדה כי הוא ממוקם על תוואי הרכבת הקלה העתידית, מה שצפוי להפוך אותו לאזור בעל ביקוש גבוה.

קראו גם:

מה בונים בצומת החשמונאים יוספטל?


במסגרת הקמת הפרויקט, יפונו 72 יחידות דיור וייבנו במקומן 267 יח"ד, בשני מגדלים, באחד מהם 29 קומות ובשני 30.
כל הדירות בפרויקט ייהנו מחניה ומרפסות שמש המשתרעות על פני 17-25 מ"ר בכל דירה. בנוסף, ייהנו הדיירים מאקו-סיסטם קהילתי בפרויקט, בזכות חללים משותפים בקומות הכניסה שיוקמו בהם חדר כושר, חלל עבודה משותף או משחקיה לילדים.
במכירת הפריסייל שערכה אורון נדל"ן, נמכרו בתוך פחות מחודש כ-50 דירות בפרויקט, וכעת נערכת החברה למכור עוד כ- 140 היחידות שנותרו לשווק.

2 צפייה בגלריה
מרכז בת ים. מחירי הדירות השתנו
מרכז בת ים. מחירי הדירות השתנו
מרכז בת ים. בקרוב יגיעו גם לכאן מגדלים
(צילום ארכיון: איילת רוטה)

מריו קופל, מנכ"ל אורון נדל"ן: "קבלת היתר הבניה של הפרויקט היא רגע משמעותי וחשוב, אחרי שנים ארוכות של קידום הפרויקט בשיתוף פעולה מלא עם הדיירים ועם הרשות המקומית, שנתנה רוח גבית במטרה לחדש את האזור. עם קבלת ההיתר, אנחנו נערכים להריסת המבנים הקיימים, וזאת במקביל להמשך פעילותנו בעיר- לקידום מתחמי התחדשות עירונית נוספים".
יצחק סער, סמנכ"ל השיווק בחברת אורון נדל"ן: "העובדה ש-50 דירות נמכרו בטווח זמן קצר במיוחד, מצביעה על אמון הרוכשים בפרויקט, בחברת אורון נדל"ן ובאזור כולו. ציבור הרוכשים מבין שבת ים מהווה הזדמנות נדל"נית משמעותית- לא יקרה כמו תל אביב, אבל בנגישות גבוהה וקלה ללב גוש דן, בזכות הרכבת הקלה, וממהרים לרכוש דירה בסטנדרט אורון ובמחירים שלא יחזרו".